Firma

Firma BLUwear to dystrybutor wysokiej jakości odzieży termoaktywnej, przeznaczonej dla osób aktywnych fizycznie, ceniących komfort w czasie wytężonego wysiłku. BLUwear jest młodą marką na rynku. Narodziła się z myślą o sportowcach-amatorach jak i profesjonalistach, którzy od odzieży wymagają skutecznej ochrony organizmu jak i również nowoczesnego wzornictwa. Z połączenia pracy specjalistów od technologii materiałowej oraz zdolnych młodych projektantów, powstała kolekcja odzieży termoaktywnej - BLUwear.

Już nigdy nie trzeba będzie wybierać
pomiędzy jakością a ciekawym wyglądem.

Zastosowanie najwyższej jakości dzianin oraz nowosnych rozwiązań przyniesie uczucie komfortu i maksimum przyjemności z uprawiania sportu. Nasza odzież wspiera osoby uprawiające sport w dążeniu do ich wyznaczonych celów niezależnie od warunków atmosferycznych.

Naszą filozofię można streścić hasłem: „BLUwear – Keep Going”.

Firmę BLUwear tworzą osoby, które same są zapaleńcami sportowymi. Tworzymy taki produkt, który sami chcielibyśmy używać. W życiu jak i w pracy, do wszystkiego podchodzimy z pasją

 

 

Technologia

„BLUwear – COMPRESSION COMFORT” to w pełni profesjonalna linia odzieży termoaktywnej spełniająca rolę pierwszej warstwy (tzw.: base layer) w okresie zimowym lub jako warstwa podstawowa w okresie wiosna-jesień.

Odzież jest wykonana z najwyższej jakości włoskiej dzianiny o włóknach poliestrowych z domieszką elastanu.

Dzięki takiemu składowi, materiał ściśle przylega do ciała, nie krępuje ruchów oraz nie odkształca się w czasie aktywności fizycznej. Zastosowanie płaskich szwów skutecznie chroni przed otarciami. W miejscach szczególnej potliwości wprowadziliśmy materiał siateczkowy, który zwiększa poczucie komfortu.

 

 

Odprowadzanie wilgoci

Dzięki inteligentnej strukturze materiału, nadmiar wilgoci jest odprowadzany na zewnątrz ubrania. Odzież szybko schnie, pozostawiając uczucie świeżości. Minimalizuje ryzyko powstawania przykrych zapachów i infekcji bakteryjnych.

 

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Całoroczna odzież BLUwear zapewni optymalną ochronę przez zmiennymi warunkami pogodowymi. Czy w czasie deszczu czy w promieniach słonecznych, nic nie oderwie fanów aktywności fizycznej od ich pasji.

 


Termoregulacja

Odzież termoaktywna BLUwear jest uszyta z włókien oddychających. Chroni organizm przed przegrzaniem, zapewniając swobodny przepływ powietrza. W okresie zimowym z powodzeniem może być wykorzystana jako pierwsza warstwa ubioru amatorów śnieżnego szaleństwa, zapobiegając zbytniemu wyziębieniu organizmu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Masz pytanie? Napisz